کاشت ریش

کاشت ریش

کاشت ریش

خدمات

کاشت ریش در کلینیک دکتر وارث

در بسیاری از کشورها ریش و سیبیل نشانه زیبایی و جذابیت مردان می باشد. و به همین دلیل مردانی که دارای ریش و سیبیل زیبا و منظم هتستند مورد توجه بیشتری قرار می گیرند و دارای اعتماد به نفس بیشتری می باشند. اما برخی از مردان به دلیل عوامل ژنتیکی و آسیب هایی مانند سوختگی و زخم در صورت نمی توانند ریش بگذارند، امروزه این مشکل به وسیله روش های علمی و پیشرفته حل شده است  چه آنهایی که مشکل ژنتیکی دارند و چه افرادی که به دلیل سوختگی و زخم امکان داشتن ریش و سیبیل را از دست داده اند می توانند با کاشت ریش، دارای ریش منظم و زیبایی شوند.

کاشت ریش؛ مانند سایر روش‌های کاشت مو، با برداشتن مو از قسمتی از بدن (ناحیه اهداکننده) و کاشت آن در قسمت دیگری از بدن (ناحیه گیرنده) انجام می‌شود. در مورد کاشت ریش، موهای اهدا کننده را می توان روی گونه ها، چانه یا گردن قرار داد.

مراحل انجام کاشت ریش

  1. فرد توسط متخصص پوست مورد معاینه قرار می گیرد. سپس ناحیه ای که فولیکول های مو از آن گرفته می شود مشخص می شود و تعداد گرافت ها محاسبه می شود. در این معاینه دو نکته مهم وجود دارد. ابتدا نیاز به ناحیه ای که باید پیوند زده شود مشخص می شود و ثانیاً تعداد پیوندهایی که می توان از ناحیه اهدا کننده برداشت کرد ارزیابی می شود. این عملیات از سه بخش اصلی تشکیل شده است. ابتدا به شکل برداشتن ریشه ها از ناحیه اهداکننده،-جداسازی-کانال و کاشت ریشه ها می باشد.
  2. قبل از عمل، پزشک  یک سری آزمایش خون  برای فرد می نویسد که لازم است این آزمایشات انجام دهد.
  3.  بی حسی موضعی برای عمل بدون درد روی فرد اعمال می شود.
  4.  فولیکول های مو با ابزار لازم از ناحیه اهدا کننده جمع آوری می شوند. سپس اندام در محلول پیوند نگهداری می شود تا بافت از دست رفته ای وجود نداشته باشد. گرافت‌های جمع‌آوری‌شده با توجه به نوع جراحی ریش که انتخاب می‌کنید، به ناحیه مورد نظر پیوند زده می‌شوند.
  5. پس از عمل، بهبودی سریع حاصل می شود و هیچ جای زخمی وجود ندارد.

 

جهت اطلاع کامل از نحوه کاشت ریش و باید و نبایدها به مقاله  کاشت ریش و هرآنچه که باید بدانیدو رعایت کنید  مراجعه نمایید.

 

در کلینیک پوست ومو دکتر وارث امکان کاشت  سبیل و ریش  وجود دارد جهت مشاوره رایگان  همین حالا تماس بگیرید.

جهت مشاهده نمونه کارهای کلینیک کاشت ریش دکتر وارث  اینجا  را کلیک نمایید.