مزوتراپی

مزوتراپی

مزوتراپی

خدمات

مزوتراپی روشی است كه در آن ويتامين ها، مواد معدنی، آنتی اكسيدان ها و ديگر مواد مورد نياز پوست به صورت مستقيم تزریق می شوند. مزوتراپی بر حسب ماده تزریقی انواع مختلفی دارد. مزوتراپی از کلمه یونانی Meso به معنای میان و Therapeia به معنی درمان پزشکی می‌ آید.

در مزوتراپی برخی داروهای بیولوژیک مثل انواع ویتامین ‌ها، آنزیم ‌ها، مواد معدنی، داروهای هورمونی یا فاکتورهای رشد (مولکول ‌های طبیعی با ساختار پروتئینی) از طریق سوزن ‌های بسیار ریز و در حجم بسیار کم و دفعات زیاد به بدن تزریق می‌شود. مزوتراپی کاربردهای فراوانی در زیبایی پوست، از بین بردن لک ‌ها و چین ‌و‌ چروک‌ های پوست، لاغری، کاهش درد، درمان ریزش مو و تقویت موها دارد.

چند دهه است که از مزوتراپی به شکل موفقیت ‌آمیزی برای بازیابی کیفیت موها و رفع کم پشتی آن‌ها و همچنین کمک به رشد مجدد موهای زنان و مردانی که در ابتدای فرایند ریزش مو یا طاسی سکه‌ای قرار دارند استفاده می‌ شود.

در کلینیک پوست و مو دکتر وارث برای ارائه خدمات نوین حوزه  مزوتراپی از جدید ترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنبا بهره می گیریم. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر  از مشاوره رایگان ما نیز استفاده نمایید.همین الان تماس بگیرید.