تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل یا فیلر

خدمات

تزریق ژل یا فیلر در کلینیک کاشت مو و زیبایی دکتر وارث

استفاده از فیلرها به منظور جوانسازی، فرم‌دهی و حجم‌دهی به بدن در همان جلسه کاملا مشخص می شود. به همین دلیل است که تزریق ژل در بسیاری موارد در مقایسه با جراحی‌های زیبایی اقبال بیشتری در بین مردم دارد. مهمترین نکته اما تهیه ژل استاندارد و تایید شده از سازمان غذا و داروی آمریکا FDA است که روند کار را مطمئن و عوارض جانبی را از شما دور می کند. اما فیلرها به سه گروه تقسیم می شوند که متناسب با تشخیص متخصص یا جراح پلاستیک به بیمار پیشنهاد می شوند:

فیلرهای موقت: این فیلرها از هیالورونیک اسید، کلاژن، چربی بدن و یا کلسیم هیدروکسی تهیه می شوند و برای حجم دادن به لب و گونه‌ها و فرم دهی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلرهای نیمه دائمی: این فیلرها غالبا برای پرکردن بافت نرم و درمان خط‌های عمیق صورت مورد استفاده دارند و معمولا بعد از چند هفته نیازمند ترمیم دوباره اند.

فیلرهای دائمی: این فیلرها توسط برندهای مختلفی تولید می شوند و فقط تعداد محدودی از آنها تائیدیه FDA را دارد و البته بیشتر فیلرهای تولید شده  تائیده آژانس دارویی اروپا EMA را کسب کرده‌اندو  این فیلرها در شرایط محدود و خاصی پیشنهاد می شوند چرا که هم تخلیه آنها سخت است و هم ایجاد تغییر در آنها مشکل است. ضمن آنکه ممکن است عوارض جانبی را برای فرد به همراه داشته باشد.

در کلینیک پوست و مو دکتر وارث  با روش های علمی و جدیدترین روشها  تزریق ژل با فیلر  توسط متخصص پوست و مو  صورت می گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده نمایید.همین الان تماس بگیرید.

جهت مشاهده نمونه کارهای کلینیک کاشت ابرو دکتر وارث  اینجا  را کلیک نمایید.

کلینیک کاشت مو و پوست دکتر وارث بهترین کلینیک در زمینه تزریق ژل و زیبایی در شیراز

اینستاگرام کلینیک دکتر وارث