بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز خصوصیات و ویژگی ها

 بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز خصوصیات و ویژگی ها

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز خصوصیات و ویژگی ها

مقالات

شیراز قطب پزشکی در ایران می باشد. حضور متخصصان و پزشکان حاذق و با تجربه به همراه داشتن امکانات پیشرفته در حوزه پزشکی این شهر را کانون مراجعه بیماران از سراسر کشور و کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس نموده است.

یکی از دلایل حضور مراجعین به شیراز، وجود کلینیک های کاشت مو در شیراز است. کلینیکهای کاشت مو در شیراز، دارای کیفیت بالا، تجربه بالای پزشکان و تیم های تخصصی می باشند که باعث تبدیل شدن شیراز به قطب کاشت مو در ایران شده است. شیراز شهری است که بیشترین کلینیک های کاشت مو را دارد. برای آشنایی با کلینیک های کاشت مو در شیراز و استان فارس می توانید به سایت رسمی انجمن  متخصصین پوست استان فارس مراجعه کنید.

در ادامه مقاله شاخص های مهم برای  کلینیک کاشت مو و خصوصیات یک کلینیک تخصصی پوست و مو آورده ایم

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

  1. کلینیک کاشت مو باید دارای تیمی متخصص، با تجربه و کارآزموده باشد. پرسنل کلینیک باید تجربه کافی، دارای اخلاق حرفه ای و مسلط به کار خود باشند و با خوش اخلاقی و صبوری با بیماران و مراجعین برخورد نمایند.
  2. استفاده از روش های مدرن و پیشرفته جهت کاشت مو. برترین کلینیک باید از بهترین روش ها و جدیدترین روشهای کاشت مو استفاده نماید و مناسب ترین روش برای کاشت موی مراجعه کننده پیشنهاد و اجرا کند.

روشهای کاشت مو در کلینیک پوست و مو دکتر وارث

  1. بررسی تخصصی پوست سر و مشخص کردن بانک و برداشتن تخصصی از بانک مو : با توجه به اینکه برای کاشت مو، تشخیص صحیح بانک مو و برداشت علمی و تخصصی آن بسیار مهم است حتما لازم است متخصص حاذق و با تجربه این کار را انجام دهد.

عوامل مهم زیادی برای موفقیت کاشت مو وجود دارد. یکی از مهمترین ارکان جراحی کاشت مو، داشتن برنامه ریزی مناسب برای رسیدگی به گرافت‌ها است. آنها عناصر غیرقابل جایگزین بدن شما هستند و باید توجه شدید تیم پزشکی و جراح ترمیم مو را جلب کنند. اگر تیم پزشکی نتواند گرافت‌ها را به خوبی مدیریت کند، مدل‌های موی غیرطبیعی، عروسکی شکل و پلاگین ظاهر می‌شود و در برخی موارد، حتی یک جراحی اصلاحی برای معکوس کردن آن کافی نیست.

جهت اطلاع بیشتر از بانک مو و اهمیت آن به مقاله  سر من به چند گرافت مو نیاز دارد؟  مراجعه کنید.

  1.  ارائه مشاوره رایگان به بیماران و پاسخگویی به سووالات بیماران و مراجعان به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای

پاسخگویی به سووالات مراجعین و راهنمایی صحیح آنها بسیار مهم است که بهترین روش و شیوه کاشت مو و مناسب فرد مراجعه کننده را به او پیشنهاد داده شود و هزینه های اضافی برای مراجعه کننده ایجاد نشود. همراه بودن مشاور بعد از کاشت و راهنمایی های لازم برای دریافت بهترین نتیجه کاشت مو و راهنمایی های لازم مراقبت های بعد از کاشت توسط مشاور کلینیک باید انجام شود. مراجعه کننده باید بتواند از متخصص پوست و مو به راحتی مشاوره بگیرد از قبل از کاشت تا حداقل یکسال بعد از کاشت، تا بهترین نتیجه را بدهد.

دریافت مشاوره رایگان کلینیک کاشت مو و پوست دکتر وارث

 

  1.  کلینیک کاشت مو باید مجوزهای لازم و رسمی از وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و دارو داشته باشند. مجوز پروانه بهره برداری، پروانه طبابت، مجوز مسوول فنی و کلیه مدارک لازم را داشته باشند. پزشک مورد نظر دارای تخصص پوست و مو باشد. و کلینیک حتما زیر نظر متخصص پوست اداره شود.
  2. کلینیک های معتبر از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند.
  3. کلینیک معتبر عکس نمونه کاشت موهای خود را به مراجعین نشان می دهد و یا در سایت خود قرار می دهد تا در تصمیم گیری مراجعه کننده موثر باشد و همچنین نظرات واقعی مراجعین را در سایت خود قرار می دهد. 

نمونه کارهای کلینیک کاشت مو دکتر وارث

 

 

حال که در این مقاله به خصوصیات کلینیک کاشت مو معتبر در شیراز آشنا شدیم می خواهیم یکی از معتبرترین کلینیک های کاشت مو در شیراز و ایران به شما معرفی کنیم.

 

کلینیک کاشت مو دکتر وارث بهترین کلینیک کاشت مو

کلیه شاخص هایی که جهت بررسی بهترین کلینیک بیان شد، کلینیک دکتر وارث همه شاخص ها را دارد. مراجعین به این کلینیک از سراسر ایران، کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس می باشند. نتایج بسار عالی از کاشت موهایی که در کلینیک دکتر وارث به دست آمده است خود بیانگر این موضوع می باشد. استفاده از بهترین و پیشرفته ترین روش های کاشت مو در این کلینیک حاصل تجربه چندین ساله دکتر وارث می باشد.

دکتر وارث متخصص پوست و مو و زیبایی و دارای بورد تخصصی می باشد و کلینیک زیر نظر مستقیم ایشان اداره می شود و همواره نظارت کامل بر روی مراحل انجام کاشت مو را دارند.

دکتر وارث دارای بیش از 18 سال سابقه و تجربه می باشد.

عضو انجمن متخصصین پوست ایران و انجمن متخصصین استان فارس می باشند. ایشان دبیر انجمن متخصصین پوست استان فارس بوده اند و در حال حاضر نائب رئیس انجمن متخصصین پوست استان فارس می باشند.بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز

تاکنون افراد زیادی، کاشت مو انجام داده اند. مشاوره رایگان زیر نظر تیم تخصصی از قبل از کاشت تا بعد از کاشت ­­در این کلینیک انجام می­­شود. پرسنل کلینیک کاشت مو دکتر وارث  همواره با تخصص و تعهدی که دارند و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی و روش های روز دنیا بهترین نتیجه ها را برای مراجعین خود به ارمغان آورده اند. و اگر شما نیز قصد کاشت مو دارید می توانید از مشاوره رایگان کلینیک کاشت مو دکتر وارث بهره مند شوید.